Lütfen Bekleyiniz...

Uzun Grubu Çal'da Eğitmen Polat Doğru'yu Ağırladı

8 Eylül 2020

86

Denizli’nin Çal İlçesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Eğitmen Polat Doğru tarafından verilen “Mutlu ve Başarılı Çocuklar Yetiştirmek” konulu seminerde ailelere çocuklarıyla olan diyaloglarında nelere dikkat etmeleri gerektiğiyle ilgili çok önemli bilgiler verildi.

Çal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe İlçe halkının ilgisi oldukça yoğundu. Çocuklarıyla beraber konferansı dinlemeye gelen aileler, aynı zamanda sormak istedikleri sorulara uzmanıyla birebir konuşarak açıklık getirme fırsatı yakaladı. Etkinlik öncesinde açıklamalarda bulunan Eğitmen Polat Doğru, yapaylıktan uzak ve kendi olmayı bilen çocuklar yetiştirmenin sağlıklı bir ailenin olmazsa olmazı olduğunu dile getirdi.

Etkinliği organize eden Uzun Ailesinden Halil, Nevzat ve Osman Uzun'da böyle bir sosyal sorumluluk projesine dahil olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Programın başlamasıyla beraber ailelerle karşılıklı diyalog halinde sağlıklı aile ve sağlıklı çocuk konuları üzerinde konuşan Polat Doğru, bu konularda açıklamalarda bulundu.

Kendi yaşantısı üzerinden örnekler eşliğinde konuşmasını sürdüren Doğru, ailelerin doğru yapmak isterken yanlış sonuçlara sebebiyet veren davranışlarıyla ilgili de önemli uyarılarda bulundu. Organizasyonun Çal'da yapılmasını sağlayan Uzun Grubuna da teşekkürlerini iletti.

Tanıtım Filmi İstasyonlar